לחיים בעולם המערבי יש יתרונות רבים, אנחנו מוקפים בשפע רב ובנוחות בכל תחומי החיים שלנו.מזון, טכנולוגיה, תחבורה, תרבות עשירה ומגוונת ועוד, הכל זמין כאן ועכשיו,

אבל לכל העושר הזה יש גם השלכות:

התחבורה הזמינה והרבה חושפת אותנו למזהמים רבים. הטכנולוגיה שאנו מוקפים בה (בעיקר פלאפונים ומחשבים) חושפת אותנו לקרינה מרובה.
הרצון לחיות חיים נוחים ועשירים מכניס אותנו למרוץ של עבודה ולסטרס, והשפע הרב של המזון חושף אותנו גם למזונות מעובדים ומזונות המזיקים לגופנו.

חברת PUKKA

מציעה תוספים טבעיים ואורגניים  שמהווים השלמה תזונתית  המאפשרת לתת לגוף את כל מה שהגוף צריך כדי להתמודד עם אותם מזהמים וחוסרים.

 

ויטליס

תערובת אורגנית חיונית המכילה צמחים משפרי אנרגיה. הפורמולה מכילה מיצויים מרוכזים של צמחי מרפא, תבלינים, פירות, ירקות, אצות ים, אצות מים מתוקים, מיצי עשב ופולן פרחים. מרכיבי הפורמולה גדלים באדמות אורגניות עשירות והיא מכילה תמצית משובחת של הטבע השופע. הפורמולה מכילה ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ורכיבי תזונה צמחיים נוספים החיוניים לגוף ולנפש.

פורמולת ויטליס מסייעת לשמירה על רמות אנרגיה גבוהות, משפרת את יכולת הגוף והנפש להתמודד עם החיים המודרניים, מלאי הסטרס, מסייעת במקרים של עייפות, תשישות, תזונה לקויה ודלה, מחסור ברכיבי תזונה חיוניים, מערכת חיסון ירודה, חידוש התאים והגנה על דנ"א, תמיכה בבלוטת האדרנל, תמיכה במצבים של בעיות פריון ובעיות מטבוליות,מספקת בהירות מנטאלית, מעודדת סילוק רעלים ומאטה את תהליכי ההזדקנות.

התערובת הינה פריצת דרך בתחום תוספי התזונה כיוון שהיא מהווה תחליף מועדף למולטי ויטמינים ומינרלים סינטטיים. היא מספקת לגוף את התצרוכת היומית המומלצת, בזמינות ביולוגית שהגוף מטמיע בקלות.

הויטליס בעל פעילות רחבה ומכיל צמחים אורגניים, מקטיף בר קיימא ומהאיכות הגבוהה ביותר על מנת להביא לך את מלוא הפוטנציאל הקיים בטבע.

100% אורגני, ממקור אתי, מתאים לצמחונים.

אינו מכיל חלב, חיטה, גלוטן, תוספת סוכר וסויה.

מיוצר ללא הנדסה גנטית

ברי סי - 

תערובת ייחודית של פירות אורגניים המכילים ויטמין C בספיגה וזמינות גבוהים. מכיל חומרים פעילים ונוגדי חמצון המסייעים לספיגת הויטמין ומגנים על שלמות התאים, מחזקים ומשפרים את הקולגן והעור, מחזקים ריריות, משפרים את בריאות כלי הדם, משפרים את הפוריות, משפרים ספיגת ברזל, מחזקים עצמות, תורמים לריפוי פצעים, מחזקים את הראייה, מבריאים את החניכיים, מונעים אלרגיות וזיהומים ומעצימים את מערכת החיסון.

מי קוקוס

האלקטרוליטים והמינרלים  שאבדו במהלך פעילות ספורטיבית, במהירות המקסימלית לגוף. אידיאלי לשתייה בזמן אימון או בסיטואציה של איבוד נוזלים ומינרלים (הזעה, שלשול, יובש, חום קיץ), להתרעננות והשבת החיים לגוף עייף.

אבקת מי הקוקוס נוצרה לאחר אידוי המים אך שמרה על האלקטרוליטים. החזרת המים מאפשרת לנו לחוות בקלות יחסית את היתרונות המיוחדים של מי הקוקוס גם אם אנחנו לא גרים באיזורי קו המשווה.

מי קוקוס הם כמו ריפוי טבעי. אם פעם שתיתים את מי הקוקוס הטרי אתם יודעים למה. מי קוקוס עשירים

במשקה שפע של אלקטרוליטים שידועים ביכולתם לבצע הידרציה מהירה של הגוף: מגנזיום, סידן,אשלגן, זרחן, ברזל, מנגן ונתרן. בכל מנת משקה יש יותר אשלגן מבננה.

יתרונות בריאותיים : למשקה פופולאריות גדולה בקרב ספורטאים מקצועניים (מאולטרה מרתוניסטיים ורוכבי אופניים עד לשחקני כדורגל) כיון שהוא מאפשר במהירות המירבית, תוך כדי פעילות ספורטיבית, החזרה של האלקטרוליטים לגוף. לאורך שנים נבחרת ברזיל בכדורגל ניצלה ידע זה ושחקניה ששתו מי קוקוס, הראו ביצועים עילאיים בעוד המתחרים נטו לעייפות.

באלקטרוליטים חיים שמתנדפים במהלך פעילות יומית ובמיוחד בפעילות גופנית.

 

 

 

  • אורגני למה ומדוע?

    מזון אורגני הוא מזון הגדל בצורה טבעית ללא שימוש בחומרי הדברה כימיים, דשנים כימיים, תרופות, הורמונים, חומרים משמרים, צבעי מאכל וללא הנדסה גנטית. למאמר המלא...

  • מזונות על - super food

    קבוצה של מזונות המצויים בטבע המכילים מספר רב של מרכיבי תזונה ייחודיים וחשובים אשר הוספתם לתזונה  היומית עשויה להביא תועלת רבה, הם נקראים כך משום שסגולותיהם הם מעבר לתזונה בסיסית והם משפרים את בריאותינו באופן ניכר. למאמר המלא...